BioBazar: produkty ekologiczne będą tu tańsze niż w sklepach specjalistycznych

Autor: dlahandlu.pl 25 listopada 2010 13:38

27 listopada br. roku ruszy w Warszawie BioBazar - pierwszy ekologiczny targ, na którym sprzedawane będą tylko produkty organiczne z certyfikatem Rolnictwa Ekologicznego. BioBazar będzie się odbywał na terenie dawnej fabryki Norblin, przy ul. Żelaznej 51/53 w każdą sobotę przedświąteczną w godzinach 8 - 17. Po przerwie świątecznej BioBazar rusza od Nowego Roku 8 stycznia.

Na pierwszym BioBazarze dostępne będą produkty ekologiczne: świeże owoce i warzywa, przetwory, wędliny, drób i mięso, nabiał i pieczywo. Swoje towary będzie tu sprzedawało 30 producentów, którzy zaoferują ponad 1000 produktów ekologicznych. Wśród producentów znaleźli się: Biosfera, Runoland, Biofood, API Eko, Dary Natury, Ekołukta, ZM Wasąg, Barwy Zdrowia oraz MyEcolife. Ponieważ produkty będą sprzedawane bezpośrednio od rolnika-producenta, ceny będą konkurencyjne w stosunku do cen w sklepach specjalistycznych. 

BioBazar to pierwszy w Polsce projekt stworzenia unikatowego rynku zakupów. Agencja Rynku Rolnego zapowiada, że postara się wspierać tę formę sprzedaży i organizować kolejne biobazary.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,13

  • Śr

    5,99

  • Min

    3,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane