Boksy handlowe w galerii Skałka w Starachowicach zostaną przekazane najemcom

Autor: echodnia.eu 23 sierpnia 2010 19:52

Prawdopodobnie w tym tygodniu kioski w Galerii Handlowej Skałka w Starachowicach zostaną przekazane najemcom - czytamy w portalu echodnia.eu.

Gdy kupcy dostaną klucze, będą mieli co najmniej tydzień na zagospodarowanie. Potem powinien rozpocząć się handel. Nieoficjalne otwarcie Galerii Handlowej Skałka zapowiadane jest na 1 września. Wtedy też ma zakończyć się sprzedaż na targowisku „Manhattan". Kupcy, którzy wciąż tam handlują, a którzy nie wynajęli boksu w nowej hali targowej, mogą przenieść się na targowisko miejskie przy ulicy Targowej. Oficjalne otwarcie galerii ma odbyć się 8 września.

Jak podaje echodnia.eu, w hali przy alei Armii Krajowej znajdują się 104 handlowe boksy, w tym sześć przeznaczonych dla gastronomii. Po dwóch przetargach, pierwszym, w którym mogli wziąć udział tylko kupcy z „Manhattanu" i drugim, nieograniczonym, zostały trzy wolne boksy, ponieważ ci, którzy je wylicytowali, nie podpisali stosownych umów. Cenę wywoławczą za metr kwadratowy boksu na parterze skalkulowano na 81 złotych, na piętrze - 69 złotych netto. Średnia cena najmu za metr kwadratowy wyniosła 83 złote.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane