PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Bronisze szacują straty po pożarze

www.portalspozywczy.pl 8 grudnia 2014 13:05

W związku z pożarem, który wybuchł w nocy z 2 na 3 grudnia, w hali owocowo-warzywnej Rynku Hurtowego Bronisze, i znacznym stopniu uszkodził jej konstrukcję, trwa szacowanie strat.

Ubezpieczyciel oszacuje straty spowodowane przez pożar oraz określi poziom odszkodowania. Termin otrzymania tej dokumentacji nie jest znany. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego powołał zespół do ustalenia przyczyn pożaru jak również oceny stanu technicznego hali.

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy w Broniszach - największe centrum dystrybucji hurtowej owoców, warzyw i kwiatów w Europie Środkowo-Wschodniej. Powierzchnia ogólna rynku to ponad 51 ha. Na Rynku Hurtowym Bronisze stałą sprzedaż owoców, warzyw i kwiatów prowadzi ponad 400 przedsiębiorców. Ponad 20 tysięcy producentów rolnych dostarcza świeże produkty. Za pośrednictwem Rynku Hurtowego Bronisze sprzedawanych jest rocznie około 1,2 miliona ton owoców i warzyw (produkcji krajowej i z importu). Do sprzedaży na wolnym powietrzu przygotowanych jest 1300 stanowisk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,55

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane