PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour dzięki unijnej dotacji przeszkoli 240 pracowników sklepów franczyzowych

Autor: www.dlahandlu.pl 25 września 2013 18:12

Carrefour dzięki unijnej dotacji przeszkoli 240 pracowników sklepów franczyzowych

Firma Carrefour Polska we współpracy z partnerem franczyzowym GS Węgierska Górka rozpoczęła projekt szkoleniowo-doradczy „HeRosi organizacji” skierowany do małych i średnich przedsiębiorstw – sklepów spożywczych. Projekt ten realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki i dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Program szkoleń opracowany został wspólnie przez Carrefour Polska i GS Węgierska Górka na potrzeby personelu małych sklepów spożywczych. Część szkoleniowa projektu Carrefour i GS Węgierska Górka obejmie trzy obszary: zarządzanie zasobami ludzkimi, zarządzanie przedsiębiorstwem oraz analizę wyników sklepów. Dodatkowo projekt przewiduje zapewnienie doradztwa w wymienionych obszarach dla wszystkich sklepów, których przedstawiciele - zarówno właściciele jak i pracownicy - będą uczestniczyć w szkoleniach. Projekt „HeRosi organizacji" będzie realizowany do końca 2014 roku i obejmie 120 sklepów franczyzowych Carrefour, m.in. z województwa śląskiego, warmińsko-mazurskiego, łódzkiego, mazowieckiego, opolskiego czy dolnośląskiego. W sumie w szkoleniach udział weźmie 240 osób. Pierwsze szkolenia odbyły się w dniach 24-25 września 2013 r. w Warszawie i objęły dwie 16-osobowe grupy.

- Małe sklepy w Polsce mają wiele atutów, jednak ich właścicielom często brakuje dostępu do odpowiednich narzędzi, które pozwalają na usprawnienie procesów HR i szkolenie własnych pracowników - mówi Francois Vincent, dyrektor ds. franczyzy i członek zarządu Carrefour Polska. - Carrefour jako franczyzodawca zapewnia swoim partnerom kompleksowe wsparcie, dlatego program „HeRosi organizacji" powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie franczyzobiorców Carrefour, aby dostarczyć im niezbędnej wiedzy z dziedziny zarządzania zasobami ludzkimi w małym przedsiębiorstwie - dodaje Francois Vincent.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Marcel 2013-09-28 14:11:52

  Potwierdzam kolegi słowa. Proszę uważać na tex express

 • załamany Francois-biorca 2013-09-28 00:54:53

  Szkolenia i opowieści dziwnej treści a tym czasem mój Express w expresowym tempie przeszedł przez nierentowność i zmierza ku bankructwu. Panowie Dyrektorzy przejdźcie wpierw sami szkolenia z agresywnej walki z konkurencją bo w handlu jak w życiu, jaja trza mieć !!!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,50

 • Śr

  4,93

 • Min

  2,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane