PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour Express wdrożył program lojalnościowy

Autor: www.dlahandlu.pl 30 stycznia 2013 10:23

Carrefour wdrożył program lojalnościowy dla klientów franczyzowych sklepów Carrefour Express. Program „Premiujemy Twoje zakupy” dostępny jest w wybranych sklepach Carrefour Express. Klienci mogą otrzymać w kasie specjalną „Kartę Klienta", która jest wydawana bezpłatnie po zrobieniu zakupów za określoną kwotę.

Karta Klienta wydawana jest na życzenie w blisko 150 sklepach Carrefour Express na terenie całego kraju. Klient odbiera ją bezpłatnie w kasie po dokonaniu zakupów za kwotę minimalną (w zależności od placówki - 15-30 złotych). Za zakupy w Carrefour Express, posiadacze Karty Klienta nagradzani są punktami według przelicznika: 1 wydana złotówka = 1 punkt, po przekroczeniu kwoty minimalnej za zakupy. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów Klienci mogą kupić wybrane produkty z aktualnej kolekcji Carrefour w promocyjnych cenach - rabaty sięgają aż 70%.

- Polacy pokochali programy lojalnościowe. Z najnowszych badań ARC Rynek wynika, że korzysta z nich niemal 50 proc. z nas. „Premiujemy Twoje zakupy" to cieszący się coraz większą popularnością program lojalnościowy, z którego mogą skorzystać klienci sklepów franczyzowych Carrefour Express. Klienci docenili nasz nowy program lojalnościowy. Produkty, które oferowaliśmy w pierwszej odsłonie programu cieszyły się bardzo dużą popularnością - mówi Francois Vincent, Dyrektor rozwoju franczyzy Carrefour Polska. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane