PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour ma w Polsce ponad 300 sklepów we franczyzie

Autor: pr 9 stycznia 2013 14:59

Tylko w grudniu 2012 r. sieć franczyzowa Carrefour Express powiększyła się o 18 nowych sklepów m.in. w Łodzi, Tychach, Lublinie, Warszawie, Krakowie i Jastrzębiu-Zdroju. Carrefour zapowiada, utrzymanie wysokiego tempo rozwoju sieci sklepów osiedlowych.

Obecnie w Polsce działa już 300 sklepów franczyzowych z logo Carrefour Express i co miesiąc otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. W kolejnych latach Carrefour zamierza utrzymać tempo rozwoju i otwierać z partnerami franczyzowymi ponad 200 sklepów rocznie.

Carrefour Polska rozwija dwa formaty sklepów franczyzowych w Polsce: Carrefour Express Mini-Market z charakterystycznym zielonym logo o powierzchni od 100 do 500 mkw. Drugi format to Carrefour Express Convenience z pomarańczowym logo - są to sklepy o powierzchni do 100 mkw. przeznaczone dla lokalizacji typowo miejskich lub stacji paliw. Sklepy te są w stu procentach samoobsługowe.

Pod szyldem Carrefour działa obecnie w Polsce ponad 500 placówek: hiper- i supermarkety, przymarketowe stacje paliw, ponad 40 centrów handlowych oraz ponad 300 sklepów franczyzowych Carrefour Express.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane