PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Carrefour nawiązał współpracę z kolejnym koncernem paliwowym

Autor: www.dlahandlu.pl 12 listopada 2012 12:08

Carrefour nawiązał współpracę z kolejnym koncernem paliwowym

Na stacji Lukoil został otwarty pierwszy sklep franczyzowy Carrefrour Express. Sklep mieści się w Warszawie, przy ul. Puławskiej 621 B i funkcjonuje od 10 listopada br. Firmy Carrefour Polska i Lukoil Polska podjęły współpracę franczyzową, w ramach której Carrefour oferuje koncept sklepu oraz odpowiednio dobrany asortyment dostosowany do potrzeb klientów stacji.

Sklep - podobnie jak stacja paliw - czynny jest całodobowo. W nowej ofercie, prócz nabiału, wędlin, warzyw i owoców, będzie również świeże pieczywo dostarczane z lokalnej piekarni oraz dania gotowe.

- Liczymy, że klienci docenią koncept, jaki został wprowadzony na tej stacji paliw. Carrefour sprawdził podobne rozwiązania już w dużych i małych miastach, a także na wsiach. Jesteśmy przekonani, że doskonale wpasuje się także w ten segment rynku, którym są stacje benzynowe, dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie współpracy z Lukoil Polska i otworzenie pierwszego sklepu - mówi Francois Vincent, dyrektor ds. franczyzy Carrefour Polska.

- Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów, wierzymy, że podjęta współpraca spotka się z życzliwym zainteresowaniem klientów. Dogodna lokalizacja, szeroki wybór produktów w rozsądnych cenach, obszerny parking oraz stała dostępność gwarantują powodzenie przedsięwzięcia - mówi Piotr Żuromski, dyrektor sprzedaży detalicznej Lukoil Polska.

Sieć Carrefour otwiera swoje sklepy również na stacjach BP. W czerwcu br. Bogdan Kucharski, prezes zarządu BP Polska, powiedział, że placówki Carrefour Express mogą zastąpić tradycyjne sklepy na wszystkich stacjach benzynowych BP.

Lukoil Polska posiada obecnie 115 stacji benzynowych na terenie całego kraju.

Carrefour Polska rozwija dwa formaty sklepów franczyzowych w Polsce: Carrefour Express z charakterystycznym zielonym logo o pow. od 100 do 500 mkw. oraz Carrefour Express Convenience z pomarańczowym logo - są to sklepy dla lokalizacji typowo miejskich o powierzchni do 100 mkw.  Pod szyldem Carrefour Express działa aktualnie blisko 300 sklepów franczyzowych w Polsce. Średnio otwieranych jest kilkanaście nowych obiektów w miesiącu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,59

  • Śr

    2,70

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane