Carrefour otworzył sklep o pow. 60 mkw. na katowickim dworcu

www.portalspozywczy.pl 6 sierpnia 2014 17:02

Sieć Carrefour uruchomiła w ramach galerii handlowej działającej na katowickim dworcu kolejowym malutki sklepik convenience Carrefour Express (ok. 60 mkw. powierzchni). Placówka jest ulokowana przy wejściu na dworzec od strony ul. Młyńskiej. To jeden z pierwszych sklepów tej sieci w takiej lokalizacji, kolejny ruszy na dworcu Opole Główne.

Sklep Carrefoura pod pomarańczowym logo na katowickim dworcu ze względu na małą powierzchnię przypomina bardziej salonik/kiosk niż pełnowymiarowy sklep. Oferuje podstawową gamę produktów spożywczych, w tym wyrobów wygodnych, gotowych spożycia, a także napoje i prasę.

Pomimo wysokich kosztów najmu, rozwój sieci convenience w najbardziej prestiżowych i najlepszych lokalizacjach nabrał niezwykłego przyspieszenia (co widoczne jest np. w Warszawie). Fakt, że trzeba zapłacić więcej za wynajęcie metra kwadratowego rekompensuje szeroki strumień klientów, a także szansa na dodatkową reklamę. W każdym z takich punktów logo Carrefoura, Żabki, czy Biedronki oglądają każdego dnia dziesiątki tysięcy klientów. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • z katowic 2014-08-06 20:17:32

  TAAK następny sklep otworzą w toalecie od strony placu Andrzeja

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,69

 • Śr

  0,84

 • Min

  0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane