Carrefour zmodernizował sklepy Globi

Autor: dlahandlu.pl 19 lutego 2016 14:13

Carrefour zmodernizował sklepy Globi Sklep Globi na warszawskim Mokotowie, fot. za gumtree.pl

W Warszawie funkcjonuje obecnie kilkanaście sklepów pod logo Globi. Ostatnio otwarta placówka sieci na Mokotowie jest zlokalizowana przy ulicy Kolady 2. Carrefour Polska przeprowadził niedawno modernizację sklepów pod szyldem Globi. Nowe sklepy wyróżniają się nowoczesnością, szeroką i różnorodną ofertą produktów i usług dodatkowych, a także przyjazną aranżacją sali sprzedaży.

Format, który przeszedł kompleksową modernizację, przeznaczony jest do partnerów posiadających lokale od 50 mkw. W ramach wsparcia nowego konceptu, Carrefour zapewnia franczyzobiorcom wsparcie przed otwarciem oraz przez cały czas trwania umowy, w tym pakiet szkoleń oraz doradztwo opiekuna regionalnego. Carrefour zapewnia również system i sprzęt informatyczny, regały sklepowe i meble do działów alkoholi, warzyw i owoców oraz pieczywa, a także drobne elementy wyposażenia.

Koncept Globi, dostosowując asortyment do zmieniających się potrzeb klientów, wprowadził szeroką ofertę produktów spożywczych i usług dodatkowych. Sklep wzbogacono o świeżo wypiekane pieczywo na miejscu, szeroką gamę ponad 450 produktów marki własnej Carrefour, ofertę win francuskich, dostępnych na wyłączność w Carrefour oraz rozbudowano asortyment produktów non-food. Dodano również kategorię zdrowie, gdzie dostępne są leki OTC oraz suplementy diety. Globi świadczy także szeroki wybór usług dodatkowych, m.in. akceptację płatności kartami, doładowanie telefonu, usługę cashback, czy możliwość płacenia rachunków przy kasie.

Globi to jedna z najstarszych zagranicznych marek sklepów działających na polskim rynku, której właścicielem jest firma Carrefour. Pojawiła się ona w Polsce na początku lat 90-tych. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane