PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ceramika podłogowa powinna być przede wszystkim funkcjonalna

Autor: dlahandlu.pl 29 czerwca 2010 09:29

Posadzka w sklepie powinna być przede wszystkim funkcjonalna, czyli łatwa w konserwacji oraz wytrzymała. Raz położona nawierzchnia musi spełniać swoje funkcje w trakcie długoletniego użytkowania. Dlatego niezwykle istotny jest wybór trwałych materiałów, np. ceramicznych płytek posadzkowych.

Mimo ogromnych obciążeń, posadzka z ceramiki nie pęka i przez długie lata nie pojawiają się na niej nawet drobne odpryski czy zarysowania. Jej zaletą w każdym sklepie jest także łatwość czyszczenia. - Specjalny proces wypalania wzmacnia strukturę ceramicznej płytki, dzięki czemu staje się odporna na wszelkie zabrudzenia, a także wilgoć - wyjaśnia Krzysztof Omilian z firmy Röben.

Ceramika doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie trzeba utrzymać czystość i higienę mimo dużego ruchu. Ze względów bezpieczeństwa we wszystkich miejscach użyteczności publicznej konieczne jest zastosowanie płytek charakteryzujących się antypoślizgową strukturą. Każda, nawet najbardziej wypolerowana płytka, musi być bezpieczna w użytkowaniu - Powierzchnia płytki ceramicznej powinna do minimum redukować
ryzyko poślizgnięcia się. Przy delikatnym nawet połysku ważne jest, żeby zagwarantowana była antypoślizgowość klasy R9 - mówi Krzysztof Omilian z firmy Röben.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane