Chata Polska wprowadza na półki piwa rzemieślnicze

Autor: dlahandlu.pl 23 czerwca 2017 13:56

W wybranych sklepach Chaty Polskiej pojawiły się piwa z małych, niezależnych browarów. To zupełnie nowa ekspozycja piw, pozwalająca klientom na jeszcze lepsze rozpoznanie asortymentu na półce.

O tym, że produkty małych, lokalnych wytwórców piwa cieszą się ogromną popularnością nie trzeba nikogo przekonywać. Wychodząc na przeciw licznym zapytaniom klientów – Chata Polska wprowadza na rynek kilkadziesiąt pozycji piw z niewielkich i niezależnych polskich browarów.

W portfolio piw warzonych w lokalnych browarach, dostępnych w wybranych placówkach sieci Chata Polska znalazły się piwa górnej i dolnej fermentacji o różnej zawartości alkoholu. Wśród proponowanych nowości są piwa pszeniczne, żytnie, pilsy, klasyczne chmielowe, jasne, ciemne oraz owocowe. Są też i nowości rynkowe o smakach eksperymentalnych, warzone w niewielkich ilościach. Nie zabraknie także modnych, cieszących się ostatnio dużą popularnością lagerów jasnych, ciemnych i smakowych uwarzonych z najlepszych składników Ale.

Wśród trunków obecnych w sklepach znalazły się produkty warzone w takich warzelniach jak m.in. Raduga, Inne Beczki, WhyDuck, Browar za Miastem.

Piwa pochodzące w regionalnych browarów w sklepach Chaty Polskiej można znaleźć na specjalnie oznakowanych półkach.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,75

  • Min

    3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane