PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

CHEP nowym Członkiem Polskiej Izby Handlu

Autor: PIH 13 lipca 2012 09:40

12 lipca br. CHEP - firma oferująca usługi w zakresie wynajmu palet i kontenerów - została przyjęta do grona Członków Wspierających Polskiej Izby Handlu. - W naszej opinii rozwiązania proponowane przez CHEP mogą przyczynić się do wsparcia rozwoju handlu nowoczesnego z tradycjami w Polsce, szczególnie przez obniżenie kosztów dystrybucji towarów w łańcuchu dostaw, oraz wyeliminowanie skomplikowanych rozliczeń tzw. „sald paletowych" z wieloma dostawcami, które CHEP całkowicie bierze na siebie - komentuje Prezes Zarządu Izby, Waldemar Nowakowski.

- CHEP współpracuje z wieloma podmiotami w łańcuchu dostaw produktów. Jednym z kluczowych ogniw tego łańcucha są firmy reprezentujące handel tradycyjny - podkreśla Maciej Kubiak, Country General Manager CHEP Polska - Polska Izba Handlu jest organizacją, dzięki której zyskamy możliwość dotarcia do szerszego grona użytkowników palet i wypracowania rozwiązań odpowiednich dla ich potrzeb.

Firma CHEP istnieje na polskim rynku od 2000 roku dostarczając rozwiązania, które zwiększają efektywność łańcucha dostaw. Usługi wynajmu palet wspierają działanie zarówno producentów, jak i sieci detalicznych pozwalając na ograniczenie administracji związanej z obrotem palet i optymalizację procesu dostawy produktów i odbioru pustych opakowań. Outsourcing palet pozwala również na całkowite wyeliminowanie strat palet wynikających z nieprawidłowych oznaczeń lub niezadowalającej jakości nośników, dzięki czemu rozwiązanie to jest przyjazne środowisku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,13

  • Min

    4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane