PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Chorten: nasz model ewaluacji pozwala wybrać dobrych pracowników

Autor: dlahandlu.pl 11 stycznia 2011 10:57

Chorten: nasz model ewaluacji pozwala wybrać dobrych pracowników

- Prowadzimy prostą i zarazem bardzo efektywną strategię rekrutowania handlowców. Przede wszystkim na potencjalnego pracownika patrzymy jak na człowieka. Dajemy dużą wolność w podejmowaniu decyzji w prowadzeniu sklepu - mówi Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten.

- To człowiek jest największym kapitałem naszej sieci. Wiemy z doświadczenia, iż pracownik posiadający dużą autonomię jest nie tylko bardziej produktywny, ale przede wszystkim, bardziej zadowolony z pracy. Ponadto kluczowym czynnikiem jest, czy przyszły pracownik będzie potrafił wczuć się w potrzeby klienta - dobrze mu doradzić, zachowując przy tym miłe nastawienie. Rozwinęliśmy własny model ewaluacji przy rozmowie kwalifikacyjnej, dzięki czemu łatwo możemy określić czy dana osoba jest odpowiednia do pełnienia danej funkcji w sieci - dodaje Krzysztof Pakuła.

Grupa Chorten to regionalna, zintegrowana spółka niezależnych polskich kupców. W grupie działają sklepy z województwa podlaskiego. Sklepy oferują podstawowe produkty spożywcze (mięso, wędliny, pieczywo, słodycze, warzywa i owoce ,nabiał oraz alkohol). Bardzo ważnym elementem w sklepach Grupy Chorten są stoiska mięsno-wędliniarskie, które mają szeroką ofertę. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane