Chorten promuje ofertę w lokalnych mediach

Autor: dlahandlu.pl 9 czerwca 2010 14:49

Grupa Chorten, działająca na terenie województwa podlaskiego, wspiera sprzedaż działaniami marketingowo-reklamowymi. - Ogłaszamy się w regionalnych gazetach i radiu. Planujemy również billboardy - mówi w rozmowie z portalem dla handlu.pl Sylwia Olechno, dyrektor handlowy Grupy.

Sieć promuje ofertę także poprzez plakaty - osobne na wędliny i osobne na pozostałe artykuły spożywcze. - Stosujemy również ulotki specjalne formatu A4 z dystrybucją do skrzynek konsumenta. Nasz klient to klient lojalny, najczęściej osiedlowy, który robi u nas codzienne zakupy. Szczególnie dbamy o towary świeże, po które kupujący przychodzą do nas najczęściej - wyjaśnia Sylwia Olechno.

Grupa Chorten to regionalna, zintegrowana spółka niezależnych polskich kupców. W grupie działają sklepy z województwa podlaskiego. Sklepy oferują podstawowe produkty spożywcze (mięso, wędliny, pieczywo, słodycze, warzywa i owoce ,nabiał oraz alkohol). Bardzo ważnym elementem w sklepach Grupy Chorten są stoiska mięsno-wędliniarskie, które mają szeroką ofertę.

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • dziesięciny 2010-06-09 22:28:03

  sklepy chortem świeżość !!!!myją mięso wędliny nacierają oliwą aby wyglądały SWIEZO a promocja cwiartek z kurczaka smierdzące, poleżą w lodówce i tak śmierdzi okropnie .Świeży kurczak leży 4-doby i nic nie czuć,może własciciel sklepu sam zje, ma tak dużą rodzinę

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,81

 • Min

  2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane