Citronex z kolejnym dyskontem paliwowym

www.portalspozywczy.pl 4 stycznia 2017 10:06

1 stycznia 2017 do grona dyskontów paliwowych Citroneksu dołączył kolejny obiekt. Tym razem wyjątkowo, nie budowany „od zera”, a przekształcony z wcześniej funkcjonującej stacji paliw. Stacja ta znajduje się w miejscowości Stok, przy trasie nr 2 w kierunku granicy polsko-niemieckiej, 54 km od przejścia granicznego w Świecku.

Przez 8 lat obiekt ten funkcjonował pod szyldem Statoil jako jedna z największych stacji paliw w sieci Statoil w Europie. Teraz jest to czwarty Dyskont Paliwowy należący do grupy Citronex. 

Przez 8 lat obiekt ten funkcjonował pod szyldem Statoil jako jedna z największych stacji paliw w sieci Statoil w Europie. Teraz jest to czwarty Dyskont Paliwowy należący do Citoroneksu.

Teren stacji wraz z kompleksem handlowo-usługowym zajmuje powierzchnię ok. 20 hektarów. Na terenie tym znajduje się całodobowy sklep, gdzie klienci mogą zaopatrzyć się m.in. w produkty spożywcze oraz przemysłowe, akcesoria do pielęgnacji samochodów i supermarket Carrefour. Dodatkowo w pobliżu powstała nowa restauracja Picaro Pod Strzechą.

Na stacji znajdują się łącznie 23 dystrybutory.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Helikopterus 2017-01-04 15:07:28

    I brak zjazdu z autostrady....

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane