Cursor z kontraktem na logistykę materiałów marketingowych dla Lotosu 

Autor: dlahandlu.pl 23 marca 2016 10:59

Cursor z Grupy OEX, specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu e-logistyki i wsparcia sprzedaży, rozpoczął realizację projektu obejmującego kompleksową obsługą logistyczną materiałów marketingowych spółki LOTOS Paliwa. Umowa obejmuje m.in. magazynowanie i dystrybucję materiałów POS do kilkuset stacji paliw klienta, a także logistykę programu premiowego LOTOS Navigator.

W ramach usługi Cursor udostępnia klientowi dedykowaną platformę IT do zarządzania materiałami marketingowymi. Umożliwia ona uprawnionym pracownikom LOTOS Paliwa składanie zamówień na poszczególne produkty, kontrolowanie stanów magazynowych i asortymentu POSM oraz generowanie raportów. W gestii Cursora znajduje się pełna logistyka materiałów – od ich magazynowania i obsługi zamówień, przez dystrybucję, instalację, serwis i utylizację produktów. Spółka zajmuje się także techniczną obsługą platformy.

Cursor realizuje projekty z zakresu stałej obsługi logistycznej materiałów marketingowych dla ponad 70 klientów, m.in. dla czołowych koncernów z branży FMCG, kosmetycznej i farmaceutycznej. Spółka dysponuje jednym z większych w Polsce centrów magazynowych dedykowanych obsłudze POSM
i branży e-commerce. Posiada także własne rozwiązania IT, pozwalające automatyzować procesy logistyczne i zwiększać ich efektywność.

Umowa Cursora i LOTOS Paliwa obejmuje także obsługę logistyczną programu premiowego klienta. W ramach współpracy outsourcer odpowiada za magazynowanie i dystrybucję nagród.
Jakość logistyki w przypadku materiałów marketingowych i programów premiowych bezpośrednio przekłada się na wizerunek i zaufanie klientów. W ramach usługi Cursor zapewnia nie tylko określone parametry KPI dotyczące m.in. terminów dostaw, ale także gwarantuje odpowiedni sposób przechowywania i transportu różnego rodzaju materiałów.

Spółka LOTOS Paliwa zarządza siecią blisko 480 stacji paliw w Polsce. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane