PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Czerwona Torebka buduje obiekt w Warzymicach

Autor: www.dlahandlu.pl 3 lutego 2012 11:31

Trwa budowa pasażu handlowego Czerwona Torebka przy ul. Cukrowej. Jej zakończenie jest wstępnie planowane na pierwszy kwartał 2012 roku.

Inwestycja to jednokondygnacyjny obiekt handlowy, złożony z 9 modułów o powierzchni około 60 mkw., które można łączyć w celu uzyskania optymalnej wielkości dla  potencjalnego najemcy. Powierzchnia użytkowa obiektu wyniesie 508 mkw. Wokół obiektu zostaną utworzone miejsca parkingowe. Każdy z lokali będzie miał odrębne wejście  bezpośrednio z przestronnego parkingu.

Obecnie trwa proces komercjalizacji obiektu. Bedzie w nim miejce dla małego sklepu spożywczego, sklepu mięsnego, drogerii czy apteki. 

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2.000 obiektów na terenie całego kraju. Obiekty będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowousługowych średniej wielkości miast. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane