PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Czerwona Torebka otwiera w lipcu dwa obiekty handlowe

Autor: www.dlahandlu.pl 10 lipca 2012 11:09

Na ostatni weekend lipca (28 i 29 lipca) zaplanowano otwarcie kolejnych pasaży handlowych Czerwona Torebka. Nowopowstałe obiekty zlokalizowane są w Kutnie i Białogardzie.

Do dziewięciu funkcjonujących już obiektów niebawem dołączą dwa kolejne. Od 28. lipca klienci będą mogli korzystać z oferty pasaży w Kutnie (536 mkw.) oraz w Białogardzie (468 mkw.).

W województwie łódzkim oprócz obiektu kutnowskiego Czerwona Torebka działa już w Tomaszowie Mazowieckim, kolejna powstaje w Łodzi. Białogard jest drugą po Szczecinie-Warzymicach lokalizacją w województwie zachodniopomorskim, w której zostanie otwarty pasaż.

Pasaże handlowe Czerwona Torebka to jednokondygnacyjne obiekty handlowe z lokalami na wynajem. Konstrukcja obiektów pozwala na łączenie poszczególnych modułów. Oferta platformy kierowana jest do przedstawicieli sieci ogólnopolskich marek, jak również reprezentantów lokalnego biznesu. Klienci, którzy zdecydują się zrobić swoje zakupy w Czerwonej Torebce będą mogli skorzystać z oferty sklepów spożywczych, mięsnych, owocowo-warzywnych, rybnych, odzieżowych, aptek, drogerii, piekarni, cukierni oraz lokali usługowych tj. oddziały banków czy lokale gastronomiczne.

W ciągu 10 lat w ramach platformy dla handlu detalicznego Czerwona Torebka powstanie do 2.000 obiektów na terenie całego kraju. Pasaże lokalizowane są w pobliżu dużych osiedli mieszkaniowych, na styku najważniejszych miejskich szklaków komunikacyjnych oraz
w istotnych obszarach handlowych poszczególnych miast.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Albert 2012-07-10 15:38:18

  Lepiej mierzyć wysoko i chybić, niż mierzyć nisko i trafić.

 • Error 2012-07-10 11:55:43

  Co za bzdury wypisują ci z pijaru tych torebek. Jeżeli w ciągu dziesięciu lat chcą otworzyć 2000 tych obiektów to musieli by miesięcznie startować po 16 szt. A jak widać otwierają 2 miesięcznie. Bajeczki. Czyli w tym tempie mogli by otworzyć 240 Świtalski to bajki wnukom może takie opowiadać! A czynsze w tych przybytkach to może dla oddziałów banku dobre. Rojenia!

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,99

 • Śr

  3,62

 • Min

  2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane