PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Czerwona Torebka ze zgodą UOKiK na sprzedaż Małpki Express

Autor: www.dlahandlu.pl 12 lutego 2015 11:47

2 lutego prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów zgodził się na przejęcie przez Forteam Investments Limited kontroli nad spółką Małpka SA (właściciel sieci sklepów convenience Małpka Express).

Przypomnijmy, transakcja została wyceniona na ponad 360 mln zł. Pierwsza transza ma zostać opłacona w akcjach, reszta rozłożona jest na trzy lata.

PineBridge Investments za pośrednictwem spółki celowej Forteam Investments Limited (dawniej Forteam Investments S.ár.l.) jest mniejszościowym udziałowcem Czerwonej Torebki z udziałem w kapitale na poziomie 16,8 proc., dzięki czemu ma ponad 12 mln akcji i głosów na Walnym Zgromadzeniu Czerwonej Torebki.

Pierwszy sklep Małpka Express został otwarty w marcu 2012 roku. Do dziś na terenie całego kraju działa blisko 350 sklepów. Małpka Express to sieć sklepów formatu convenience rozwijana na zasadach systemu partnerskiego. Sklepy oferują asortyment spożywczo-monopolowy, składający się z ok. 2 500 indeksów produktowych. Są to m.in.: artykuły spożywcze, słodycze, warzywa i owoce, alkohole i wyroby tytoniowe oraz prasa, chemia i kosmetyki. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • ala 2015-02-23 12:31:58

    Jak zwykle bajki opowiadają w tych sklepach nie ma towaru a jak jest cos to ceny takie że .....

  • Paluszek 2015-02-12 22:35:20

    W Małpce Express możecie kupić Jedyne Podwójne paluszki - Podwójnie polecam

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane