Cztery nowe sklepy marki Czas na Herbatę

Autor: www.dlahandlu.pl 9 listopada 2016 11:12

W październiku sieć Czas na Herbatę uruchomiła cztery nowe sklepy: w Galerii Solnej w Inowrocławiu, w Galerii Wołomin, w nowym centrum Posnania oraz w Galerii Metropolia w Gdańsku.

Wśród nowych salonów dwa stanowią sklepy własne, natomiast kolejne dwa to sklepy franczyzowe, będące istotnym filarem rozbudowy sieci na terenie kraju.
Pierwszy z nowych lokali franczyzowych otwarty został 01.10.2016r. w Galerii Solnej w Inowrocławiu, drugi - 06.10.2016r. w Galerii Wołomin. Sklepy własne z kolei, rozpoczęły swoją działalność 19.10.2016 r. w centrum Posnania w Poznaniu, a także 21.10.2016r. w Galerii Metropolia w Gdańsku.

- Oferty nowych lokalizacji są owocem naszych poszukiwań, jak i propozycji, które do nas napływają. Każdą z nich sprawdzamy pod względem biznesowym. Mając dziewiętnaście lat doświadczenia kierujemy się analizą lokalnego rynku oraz koncepcji przedstawianej przez wynajmującego, powierzchnią i kształtem lokalu, jego umiejscowieniem, kosztami związanymi z otwarciem oraz prowadzeniem – mówi Marta Głowska Dyrektor Ds. Rozwoju Sieci Czas na Herbatę.

Punkty w Inowrocławiu i Wołominie są jedynymi sklepami marki Czas na Herbatę w tych miastach, w Poznaniu jest to już trzecia lokalizacja, a w Gdańsku druga.

To oczywiście nie koniec inwestycji. - Mogę potwierdzić, że już niebawem przed nami dwa kolejne otwarcia, z których jedno nastąpi w kolebce naszej marki, czyli we Wrocławiu – zapowiada Marta Głowska.

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,75

  • Min

    3,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane