Delikatesy Blask wkrótce powiększą się o trzy sklepy

Autor: www.dlahandlu.pl 16 lutego 2012 11:00

Pod koniec lutego ruszy kolejny sklep pod szyldem Delikatesy Blask. Placówka będzie działać w Warszawie przy ul. Potockich 111. W marcu mają ruszyć dwa kolejne sklepy zlokalizowane przy ulicach Płowieckiej oraz Podkowy.

Delikatesy Blask są siecią franczyzową, która bardzo intensywnie rozwinęła się w ciągu ostatnich kilku lat. Sklepy są dobrze zatowarowane w produkty delikatesowe. W ubiegłym roku firma zainwestowała w nową stronę www.delikatesyblask.pl, która zdecydowanie ułatwiła kontakt z potencjalnymi franczyzobiorcami i osobami zainteresowanymi pracą. Dzięki nowej stronie istnieje możliwość zgłoszenia lokalu do sprzedaży lub wynajmu.

Po przystąpieniu do sieci Delikatesy Blask otrzymuje się całą bazę danych zawierającą spis asortymentów, źródła zaopatrzenia, kontakty do dostawców i wypracowany przez sieć system rabatów, wsparcie marketingowe, całą wiedzę na temat know-how, a także ogólną pomoc w otwarciu i zebraniu odpowiednich pozwoleń, dzięki czemu proces otrzymywania zysków z działalności jest znacznie przyspieszony.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,52

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane