PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Delikatesy Sezam chcą zaistnieć na Lubelszczyźnie i w świętokrzyskim

Autor: dlahandlu.pl 22 listopada 2010 09:24

Delikatesy Sezam chcą zaistnieć na Lubelszczyźnie i w świętokrzyskim

Śląsk jest pierwszym "wyjściem" poza województwo podkarpackie z ofertą Delikatesów Sezam. - Grupa Kapitałowa Specjał jest właścicielem hurtowni spożywczych praktycznie w każdym województwie południowej Polski, w związku z czym Delikatesy Sezam (powiązane kapitałowo z GK Specjał) są zabezpieczone dystrybucyjnie w tych regionach naszego kraju - mówi Roman Szymczak, prezes zarządu Delikatesów Sezam.

- W pierwszej kolejności nasza sieć planuje swoją ofertę zaproponować przedsiębiorcom w województwie lubelskim i świętokrzyskim. Są to obszary najbliżej zlokalizowane od kolebki Delikatesów Sezam czyli od Tarnobrzega i tam będzie najłatwiej dotrzeć z ofertą. Rozszerzenie umów handlowych zawartych z dostawcami w województwie podkarpackim na województwo lubelskie i świętokrzyskie jest stosunkowo szybkie do zrealizowania i dlatego w pierwszej kolejności w tych właśnie regionach chcemy wprowadzać franczyzę Delikatesów Sezam i otwierać sklepy własne - dodaje Roman Szymczak.

Sieć Delikatesy Sezam prowadzi 11 sklepów własnych oraz 5 placówek franczyzowych. Sklepy własne zlokalizowane są: w Tarnobrzegu (6), Rudniku (1), Tarnowie (1) i w Katowicach (3).
Sklepy franczyzowe zlokalizowane są w: Głogowie, Przemyślu, Woli Zgłobieńskiej, Nisku i Kliszowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane