PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Delikatesy Sezam: elastyczność pozwala nam z powodzeniem działać na terenach wiejskich

Autor: dlahandlu.pl 27 grudnia 2010 08:21

Delikatesy Sezam: elastyczność pozwala nam z powodzeniem działać na terenach wiejskich

Znaczna część sklepów Delikatesów Sezam to sklepy osiedlowe lub zlokalizowane przy drogach dojazdowych o powierzchni od 100 do 400 mkw, samoobsługowe. - Takich właśnie placówek szukamy. Sklepów samoobsługowych o minimalnej powierzchni 100 mkw z dobrą lokalizacją tłumaczy Roman Szymczak, prezes zarządu sieci.

- Sklepy naszej sieci wyróżniają się delikatesowym charakterem, który przejawia się głównie w starannie dobranym asortymencie wiodących markowych producentów, szczególnym nastawieniu na jakość produktów świeżych, komfort robienia zakupów, oraz profesjonalną obsługę klientów - dodaje Roman Szymczak

- Nie zamykamy się jednak tylko na asortyment delikatesowy skierowany do trochę bogatszej klienteli. Sklepy nasze świetnie funkcjonują również na terenach wiejskich i w małych miejscowościach, gdzie z reguły klienci charakteryzują się mniej zasobnym portfelem. Podstawowym kryterium nawiązania współpracy jest chęć rozwijania się przedsiębiorcy i otwartość na nowe propozycje i nowe rozwiązania - wyjaśnia prezes Delikatesów Sezam.

Sieć Delikatesy Sezam prowadzi 11 sklepów własnych oraz 5 placówek franczyzowych. Sklepy własne zlokalizowane są: w Tarnobrzegu (6), Rudniku (1), Tarnowie (1) i w Katowicach (3).
Sklepy franczyzowe zlokalizowane są w: Głogowie, Przemyślu, Woli Zgłobieńskiej, Nisku i Kliszowie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane