PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Delikatesy Sezam walczą o dotację z UE

Autor: dlahandlu.pl 10 marca 2011 07:30

Delikatesy Sezam walczą o dotację z UE

Firma Delikatesy Sezam stara się o pozyskanie środków unijnych na inwestycje w sprzęt komputerowy i systemy IT. - Staramy się o dofinansowanie zakupu programów do zarządzania sklepami, aplikacji do tworzenia planogramów i zarządzania przestrzenią na półce - powiedziała Katarzyna Skóra, kierownik biura Delikatesów Sezam.

Niezależnie od dofinansowań unijnych Delikatesy Sezam ambitnie inwestują własne środki w rozwój systemów IT i wyposażenia komputerowego. - Rok 2011 to intensywny nacisk na rozwój systemów informatycznych w naszej sieci. Ubiegły rok, jeśli chodzi o propozycję franczyzy Delikatesów Sezam, był rokiem testowym, wprowadzającym na rynek nasz nowy pomysł zrzeszania przedsiębiorców. W roku 2011 planujemy dynamizować tą koncepcję, wykorzystując doświadczenia roku poprzedniego, dostosowując naszą ofertę do oczekiwań przedsiębiorców i lokalnego rynku - dodaje nasza rozmówczyni.
Ponadto sieć zainwestuje w projekt stworzenia własnego programu lojalnościowego dla klientów.Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,55

  • Śr

    0,31

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane