PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Detal Koncept: Funkcjonowanie w Grupie Eurocash przełoży się na większe zyski dla franczyzobiorców

Autor: www.dlahandlu.pl 8 lutego 2012 09:41

Detal Koncept: Funkcjonowanie w Grupie Eurocash przełoży się na większe zyski dla franczyzobiorców

- W ubiegłym roku kontynuowaliśmy rozwój organiczny - podpisaliśmy umowy z kolejnymi właścicielami sklepów, niemal z każdej części Polski, podnosiliśmy jakość placówek. Koncentrowaliśmy się także na zacieśnianiu współpracy z naszymi partnerami, rozwijając program "Złoty Groszek" - mówi w rozmowie z portalem www.dlahandlu.pl Marcin Jeżyna, wiceprezes zarządu spółki Detal Koncept, organizatora sieci Groszek.

- Prowadziliśmy również intensywne działania marketingowe i promocyjne. Poprzez szereg konkursów, loterii i dedykowane programy budowaliśmy lojalność klientów do placówek pod szyldem Groszek. Prowadziliśmy ogólnopolskie kampanie reklamowe. Regularnie spotykaliśmy się z naszymi partnerami podczas konferencji operacyjnych, wspólnie pracując nad rozwiązaniami korzystnymi dla sklepów - mówi Marcin Jeżyna.

I dodaje, że miniony rok to także czas niepewności związanej z oczekiwaniem na ostateczne decyzje w sprawie połączenia z Grupą Eurocash. - W grudniu doszło do finalizacji transakcji. Dzięki połączeniu zyskaliśmy silnego i stabilnego partnera, który właścicielom sklepów Groszek może zapewnić jeszcze lepsze warunki handlowe, dostęp do szerokiego dopasowanego do ich potrzeb asortymentu, a także korzystne warunki zakupowe mediów czy innych usług firm zewnętrznych. Kooperacja z tak dużym podmiotem rynku handlu FMCG zapewni detalistom perspektywy rozwoju oraz narzędzia umożliwiające stawianie czoła konkurencji. Wierzę, że funkcjonowanie w ramach Grupy Eurocash przełoży się na większe zyski dla naszych franczyzobiorców - podsumowuje wiceprezes zarządu spółki Detal Koncept.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,45

  • Śr

    4,19

  • Min

    2,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7869

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane