PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Do końca roku będzie działało 25 "Warzywników"

Autor: www.dlahandlu.pl 20 lutego 2013 10:42

Do końca roku będzie działało 25 "Warzywników"

Czerwona Torebka kontynuuje rozwój ogólnopolskiej sieci sklepów owocowo-warzywnych „Warzywnik". 15 lutego br. spółka uruchomiła trzeci punkt w pasażu Czerwona Torebka w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 1A. Do końca roku na mapie kraju będzie funkcjonować 25 placówek.

„Warzywnik" w Poznaniu różni się od sklepów uruchomionych w ostatnim kwartale 2012 roku. Na 70 mkw., oprócz stałego asortymentu, w skład którego wchodzą warzywa, owoce i ich przetwory, dostępne są także pieczywo i wyroby cukiernicze, dostarczane przez piekarnię-cukiernię PABICH z Szamotuł. To pierwsza taka kombinacja. - Połączenie Warzywnika ze strefą piekarniczą w Poznaniu traktujemy pilotażowo. Nie planujemy wdrażania tego rozwiązania we wszystkich nowo otwieranych sklepach sieci. Będziemy się przyglądać odbiorowi tej koncepcji przez naszych klientów - komentuje Paweł Ciszek, dyrektor Departamentu Operacyjnego.

Sieć sklepów „Warzywnik" debiutowała na rynku w listopadzie ubiegłego roku. Obecnie na terenie kraju działają trzy placówki: w Lubaniu, Wałczu i Poznaniu. Kolejne trzy sklepy zostaną otwarte w marcu i kwietniu w Czerwonaku, Bydgoszczy i Zgorzelcu. Do końca 2013 roku spółka planuje zarządzać siecią 25 sklepów zlokalizowanych na terenie całego kraju.
„Warzywnik" to nowy projekt spółki Czerwona Torebka. Oferta Warzywnika stanowić będzie uzupełnienie niemal każdego pasażu handlowego Czerwona Torebka.

Asortyment dostępny w sklepach to świeże owoce i warzywa, ale także wszelkie ich przetwory takie jak mrożonki, surówki, susze z owoców, bakalie, weki, produkty ekologiczne oraz zioła i przyprawy. Dodatkowym wyróżnikiem sieci będą dostępne na miejscu wyciskarki, dzięki którym będzie można samemu przygotować świeży sok z owoców cytrusowych. Obecnie ze spółką współpracuje już 29 systemów franczyzowych z różnych branż, m.in. apteki, lokale gastronomiczne, sklepy z odzieżą, obuwiem, artykułami dla dzieci, biżuterią, a także kwiaciarnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,19

 • Śr

  3,10

 • Min

  2,48

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8111

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 622757

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane