PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Do końca roku liczba sklepów Małpka Express wzrośnie do ponad 400

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 15 kwietnia 2014 13:18

Małpka Express działa na rynku już od dwóch lat. W tym czasie pierwotna wersja sklepu ewoluowała dostosowując się do zmian rynkowych i wymagań klientów.

Spółka Małpka S.A. dołączyła do Grupy Handlowej Czerwona Torebka we wrześniu ubiegłego roku. Koncentracja stworzyła możliwość współpracy Małpki Express ze sklepem Merlin.pl, który funkcjonował już w ramach grupy. W ramach synergii, w kilku wybranych placówkach Małpka Express powstały Strefy Merlina, wyposażone w stanowiska komputerowe posiadające specjalną aplikację do składania zamówień oraz półki z bestsellerami Merlin.pl. Docelowo we wszystkich pozostałych sklepach Małpka Express zostaną wprowadzone punkty odbioru przesyłek zamówionych w sklepie internetowym.
- Od otwarcia pierwszego sklepu Małpka Express w Szczecinie - Warzymicach minęły już ponad dwa lata. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że udało nam się stworzyć sieć, która w krótkim czasie zdobyła silną pozycję na rynku convenience - mówi Maciej Szturemski, prezes zarządu spółki Małpka S.A. - Cały czas testujemy nowe rozwiązania i rozwijamy asortyment dostępny w naszych placówkach. W ostatnim czasie w Małpkach Express wprowadziliśmy m.in. regały z ofertą świeżych owoców i warzyw. Staramy się też dostosowywać ofertę placówek dla danych lokalizacji. W ramach współpracy z Merlin.pl ofertę naszych sklepów wzbogaciła się też o książki i multimedia dostępne w niektórych lokalizacjach. Wszystko po to, aby jak najbardziej wzbogacić ofertę sklepu - dodaje.
Przez dwa lata istnienia Małpki Express najwięcej sklepów tej sieci zostało otwartych w województwach śląskim, wielkopolskim, zachodniopomorskim oraz dolnośląskim. Dynamiczny rozwój sieci pozwolił podsumować dotychczasową działalność Spółki liczbą 227 otwartych sklepów na terenie całego kraju. Do końca 2014 r. liczba placówek sieci wzrośnie do ponad 400.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Waldemar Razik 2014-04-15 14:53:36

    Dziękuję Małpka Express za możliwość kupowania Jedynych Podwójnych Paluszków -- beerfingers.pl. W szczególności paluszki w czekoladzie są zabójcze dla diety.    Małpka potrafiła dograć warunki współpracy z producentem tak, że towar jest zawsze świeży a rozliczenia dają pole dla rozwoju dostawcy. Trzymam kciuki za Małpkę.    Kiedy w Małpce będę mógł odebrać zakupy zrobione online w Merlinie czy innym e-sklepie? Tak się zastanawiam.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane