Do sieci Rosa trafiło kolejne 11 sklepów

Autor: dlahandlu.pl 29 czerwca 2010 10:29

Do sieci Rosa dołączyły kolejne placówki handlowe. Od marca br. przyłączono 11 nowych sklepów. Sieć liczy blisko 120 punktów.

W ostatnich miesiącach przyłączone zostały: sklep spożywczy w Zgierzu mieszczący się przy ul. Długiej, delikatesy w Rzgowie przy ulicy Długiej 23, sieć sklepów "ARFI", mająca swoje placówki w Sieradzu przy ul. Stodolnianej 3, w Zduńskiej Woli w miejscowości Korczew 3 oraz w miejscowości Warta przy ul. Przedwiośnie 35, Skarżyńskiego 5 i Grzybki 33.

Do sieci dołączyły również: sklep spożywczo-przemysłowy w Sieradzu (ul. Widawskiej 25), sklep "Barbara" w gminie Pęczniew w miejscowości Księża Wólka 67, Sklep "Ida" w Radomsku (ul. Brzeźnickiej 270) oraz sklep "Mikutek" mieszczący się w Łodzi przy ulicy Beskidzkiej.

Grupa działająca pod zielonym brandem ,,Rosa" istnieje od maja 2008 roku. Z początku w jej skład wchodziło 21 kupców, ale w ciągu niespełna roku jej rozmiary znacznie się powiększyły. Plany spółki zakładają zarówno rozwój organiczny na terenie dotychczasowego działania tzn. województwa łódzkiego, jak również pozyskiwanie strategicznych partnerów w innych regionach Polski. Siecią sklepów zarządza spółka Vita Idea.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    5,54

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9753

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane