PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Droższe alkohole należy dobrze wyeksponować

Autor: dlahandlu.pl 21 kwietnia 2010 09:09

Oprócz takich kategorii jak piwo i wódka, których sprzedaż utrzymuje się na stałym, wysokim poziomie, nabywcy alkoholi sięgają po droższe trunki.

- Znacznie wzrosło spożycie wina, które jest efektem pewnej mody. Jest to trend, który dotyczy głównie zmiany sposobu życia i sięgania przez Polaków po coraz lepsze i droższe trunki - twierdzi sprzedawca ze sklepu w Pruszkowie.

Bardzo ważną kategorią są także najdroższe alkohole - koniak, gin, whisky. - Sprzedaż tych trunków rozwija się niezwykle dynamicznie. Najbardziej popularna jest whisky. Klienci nie kupują tylko najtańszego Johny Walkera, ale coraz częściej poszukują nowych smaków, są w stanie zapłacić około 100 złotych za bulek whisky, lub koniaku - przekonuje sprzedawca.

Najpopularniejszą pojemnością jest butelka 0,7 litra. W tym sklepie trunki ustawione są rodzajami. Whisky koło whisky, koniak obok koniaku. - Według mnie takie ustawienie jest naturalne. Jeśli ktoś chce kupić szkocką to bez trudu znajdzie kilka jej gatunków - twierdzi sprzedawca. Najdroższe alkohole ustawia się na najwyższych półkach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,09

  • Śr

    2,58

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane