Duże zmiany na Bazarze Różyckiego

Autor: gazeta.pl 13 sierpnia 2014 12:22

Wewnętrzny plac, pawilon z otwartą kuchnią, gdzie od razu będzie można przyrządzić kupione na bazarze produkty, miejsca do wspólnego biesiadowania - czytamy w serwisie gazeta.pl.

W głównej części bazaru ma powstać wewnętrzny plac. Na nim dwie zadaszone hale na planie trójkątów (jedna otwarta, druga nie). Będą tu organizowane targowiska sezonowe. Różyc w starej formie zostanie zachowany blisko Muzeum Pragi. Po przejściu furtką na końcu ul. Kępnej wejdziemy w labirynt zielonych, drewnianych budek. W rzeczywistości będą to nowe pawilony, ale obłożone zakonserwowaną elewacją z tych obecnych. Tym sposobem uda się wprowadzić współczesne standardy (woda, prąd), ale i zachować urok starego Różyca.

Główny plac i otaczające go budynki znajdą się w części bazaru należącej do miasta. To mniej więcej jedna trzecia obecnej powierzchni. Reszta została zwrócona spadkobiercom byłych właścicieli. 

Centralnym punktem będzie stojący obok hal otwarty pawilon ze sceną i kuchnią. Będzie można od razu przyrządzić w niej produkty kupione na bazarze.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,45

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane