PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dwa nowe sklepy w sieci Livio

Autor: dlahandlu.pl 8 sierpnia 2016 14:13

Sieć franczyzowa Livio, należąca do LD Holding, przyłączyła kolejne dwa sklepy. Klienci mogą robić zakupy w placówce w Poznaniu, zlokalizowanej na Osiedlu Bohaterów II Wojny Światowej, a także we wsi Niekursko (woj. wielkopolskie).

Sklep, który został uruchomiony w Poznaniu, należy do Sebastiana Zysnarskiego i Grzegorza Wojciechowskiego. To już czwarta placówka, którą własciciele otworzyli przy współpracy z Livio. Nowy sklep posiada salę sprzedaży o powierzchni 450 mkw. W asortymencie oferowanym w placówce znalazło się 9 tys. produktów. Szczególną uwagę zwrócono na zaopatrzenie działu mięsnego, nabiałowego, warzywnego i alkoholowego.

We wsi Niekursko placówkę pod szyldem Livio Market uruchomiły Ewa Grześ i Katarzyna Wardak. To piąta placówki handlowa, którą właścicielki wprowadziły do sieci LD Holding. Na powierzchni sprzedaży ok. 50 mkw. udało się zmieścić 4,5 tys. pozycji asortymentowych, a także kącik gastronomiczny oferujący kawę i herbatę. Sklep oferuje swoim klientom bezpłatne wi-fi.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane