Dyrektor Grupy Chorten: Kontynuujemy ekspansję w wielu województwach

www.portalspozywczy.pl 13 kwietnia 2018 14:55

Dyrektor Grupy Chorten: Kontynuujemy ekspansję w wielu województwach Na zdj. Sylwia Olechno, dyrektor generalna Grupy Chorten. Fot. materiały prasowe

Grupa Chorten rozszerza współpracę z detalistami i podpisuje nowe umowy z producentami i dystrybutorami. Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy dodaje w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl, że w 2018 roku sieć handlowa podejmuje także wiele działań prokonsumenckich.

- Obecnie kontynuujemy ekspansję na tereny wielu województw, w których staramy się pozyskiwać nowe sklepy partnerskie, ponieważ rozszerzanie współpracy z polskimi detalistami to nasz główny cel strategiczny - mówi serwisowi portalspozywczy.pl Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten.

Dodaje, że w 2018 roku Grupa Chorten podejmuje wiele działań prokonsumenckich. - W maju planujemy uruchomienie nowej strony internetowej, by klienci mieli łatwy dostęp do naszych wszystkich promocji i szybko mogli zlokalizować sklep naszej sieci handlowej w najbliższym sąsiedztwie - mówi.

- Także na maj szykujemy konkurs konsumencki przy współpracy z 10 dużymi producentami, w którym do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody, w tym samochód osobowy - dodaje.

- Sporo też dzieje się u nas w temacie nowych umów z producentami i dystrybutorami, których mamy już dużo ponad 600. W tym roku uzupełniamy umowy dystrybucyjne w nowych regionach, tak by zapewnić sklepom niedawno przyjętym do grupy dobry dostęp do oferty producentów, z którymi współpracujemy. Mamy w tym portfolio większość marek kluczowych producentów obecnych na polskim rynku - tłumaczy.

- W strategii istotną rolę odgrywa także rozbudowywanie naszej marki premium "Z Podlaskiej Spiżarni" - wyjaśnia Sylwia Olechno. 

Grupa Chorten to sklepy z polskim kapitałem. Założona w 2009 r., obecnie posiada ponad 1300 placówek partnerskich oraz sklepy własne. Głównym obszarem działania są województwa podlaskie, lubelskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie i świętokrzyskie.

Pełny wywiad z Sylwią Olechno, dyrektor generalną Grupy Chorten znajduje się w Strefie Premium:

Dyrektor Grupy Chorten zapowiada ekspansję: Niemal codziennie podpisujemy nową umowę z partnerem

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8833

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane