PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Dyrektor handlowy sieci Spar o planach firmy na najbliższe lata

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 11 grudnia 2013 10:17

W tej chwili finalizujemy podpisanie wielu umów z dużymi graczami na rynku, które pozwolą nam jeszcze lepiej i ściślej współpracować z liderami. Osiągnęliśmy już dużą liczbę sklepów i chcemy lepiej korzystać z efektu skali, jakim dysponujemy. 140 sklepów to już duża siła i możemy zacząć ją wykorzystywać realizując plany, które są praktycznie niedostępne dla indywidualnych sklepów i małych sieci. Mówię tu o zakrojonych na szeroką skalę programach promocyjnych i lojalnościowych organizowanych przez nas lub współorganizowanych z producentami, którzy z nami współpracują - mówi Michał Wesołowski, dyrektorem handlowym SPAR Polska.

Jego zdaniem w dzisiejszych czasach nie ma możliwości uznać asortymentu za coś stałego. - Często staramy się rozwijać koncepty, które przyjęły się na pojedynczych sklepach sieci i umożliwiamy im rozprzestrzenienie się na pozostałe placówki. Mówimy tu nie tylko o produktach, ale często o zupełnie nowych kategoriach produktów - mówi.

- Marka własna ma w Polsce dosyć słabą opinię - wynika to z tego, że wiele sieci posiadało w niej produkty często bardzo słabej jakości. Chcemy pokazać klientom, że w przypadku marki własnej Spar nie ma o tym mowy, ponieważ są to produkty wykonywane przez dużych polskich producentów - niejednokrotnie liderów w danej kategorii produktów - dodaje Michał Wesołowski.

- Przygotowujemy w tej chwili w ramach projektu z siecią Piotr i Paweł wspólną propozycję produktów półki ekonomicznej, która już niedługo będzie dostępna w sklepach sieci. Chcemy wykorzystać wspólny potencjał wolumenowy w celu zaproponowania najlepszej możliwej ceny dla produktów tego segmentu przy zakładanej przez nas jakości produktów. Ponadto, cały czas również pracujemy nad programami promocyjnymi, które odróżniałyby sieć Spar od konkurencji i pomagały w zacieśnianiu relacji z klientem, jednak na informowanie o szczegółach tych projektów jeszcze przyjdzie czas - wyjaśnia rozmówca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane