Dyrektor PIH prelegentem VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu

www.portalspozywczy.pl 19 października 2015 12:49

Maciej Ptaszyński, dyrektor Polskiej Izby Handlu, będzie prelegentem debaty podczas VIII Forum Rynku Spożywczego i Handlu, które odbędzie się w dniach 4-5 listopada w Warszawie.

Maciej Ptaszyński jest dyrektorem generalnym Polskiej Izby Handlu, najszerszej reprezentacji handlu detalicznego i hurtowego FMCG w Polsce. PIH zrzesza ponad 30 tys. podmiotów handlowych od pojedynczych sklepów po ogólnopolskie sieci franczyzowe i dystrybucyjne.
 
Maciej Ptaszyński weźmie udział w debacie zatytułowanej „Strategie w handlu detalicznym. Specjalizacja i lokalność – biznes wraca do korzeni”. Debata odbędzie się 5 listopada o godz. 13.30.

Podczas debaty zostaną poruszone takie tematy jak: Franczyza – lokalny biznes z silną i rozpoznawalną marką; Ryneczek, targowisko, bazarek – sklepy szukają sposobów na klienta; Blisko, świeżo, tanio i wygodnie – polski konsument na zakupach oraz Sieci specjalistyczne – klienci oczekują jakości, kompetentnej obsługi i porady.

 Kliknij tutaj i zarejestruj się jako uczestnik Forum


 Forum Rynku Spożywczego i Handlu to dwa dni debat, prezentacji, wystąpień ekspertów, wieczorna gala z wręczeniem prestiżowych nagród „Rynku Spożywczego” i certyfikatów „Dobry Produkt’ oraz szereg mniej lub bardziej formalnych spotkań.

Forum to miejsce wymiany wiedzy, doświadczeń i najlepszych praktyk ponad 1000 przedstawicieli przemysłu rolno-spożywczego, sieci handlowych, hurtowników oraz dostawców usług logistycznych, marketingowych i technologicznych. W tym gronie ponad 50 proc. uczestników Forum to prezesi i członkowie zarządów, dyrektorzy generalni i zarządzający, dyrektorzy operacyjni, dyrektorzy ds. sprzedaży i zakupów oraz managerowie średniego szczebla.

Forum to także wyjątkowa szansa dla przedsiębiorców na dyskusję problemach i szansach branży z przedstawicielami administracji publicznej, w tym ministrami, posłami i europosłami oraz przedstawicielami agencji rządowych, analitykami i naukowcami.

Podsumowaniem pierwszego dnia Forum będzie uroczysta Gala z wręczeniem Nagród Rynku Spożywczego i certyfikatów Dobry Produkt 2015.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,85

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane