PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eden negocjuje przejęcie franczyzowej sieci z centralnej Polski

Autor: www.dlahandlu.pl 16 lutego 2012 09:42

Eden negocjuje przejęcie franczyzowej sieci z centralnej Polski

Spółka Eden wkrótce przeniesie się do nowej siedziby. Zmiany podyktowane są m.in. planami zwiększenia dynamiki rozwoju akwizycyjnego w nowych regionach Polski. Sieć już teraz negocjuje przejęcie franczyzowej sieci sklepów z centralnej Polski.

W związku z dynamicznym rozwojem sieci zarząd spółki zdecydował o przeniesieniu siedziby spółki do kompleksu biurowego znajdującego się w Siedlcach przy ul. Sokołowskiej 56. Zmiany podyktowane są między innymi planami rozbudowy działu handlowego o kolejne osoby na stanowiskach menedżerów handlowych oraz menedżerów ds.negocjacji z dostawcami i producentami. Przyśpieszenie prac w tych obszarach działalności przyczyni się do zwiększenia korzyści dla obecnych uczestników sieci Eden oraz zwiększenia dynamiki rozwoju akwizycyjnego w nowych regionach Polski.


Sieć Sklepów Eden licząca 850 sklepów jest na etapie zaawansowanych rozmów akwizycyjnych z kilkunastoma strategicznymi podmiotami. W planach jest również przejęcie franczyzowej sieci sklepów z centralnej Polski.

Jak ostatnio informowaliśmy, w grudniu 2011 r. spółka otworzyła nową filię w Płocku. W ciągu jednego miesiąca zapisanych zostało do sieci 20 sklepów, 15 uczestników zakwalifikowało się do kategorii Eden Premium, zaś 5 pozostałych spełniło warunki Eden Market. Obecnie na etapie zaawansowanych rozmów jest ok. 30 potencjalnych sklepów. Miesiąc później został otwarty nowy oddział firmy w Lublinie. Wstępne rozmowy z potencjalnymi uczestnikami sieci dały sygnał do akwizycji na terenach woj. lubelskiego a następnie na terenach woj. świętokrzyskiego i podkarpackiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane