Eden: Zmiany w zarządzie i wymiana handlowców zaowocowały poprawą wyniku

Autor: www.dlahandlu.pl 28 sierpnia 2013 09:25

Eden: Zmiany w zarządzie i wymiana handlowców zaowocowały poprawą wyniku

Sieć handlowa Eden jest zadowolona z wyników finansowych osiągniętych w pierwszym półroczu br. Według jej przedstawicieli jest to m.in. zasługa zmian personalnych w spółce.

- Po podsumowaniu pierwszego półrocza 2013 roku, pomimo wielu obaw i niepokojących informacji na temat ogólnej sytuacji w sektorze handlu tradycyjnego jesteśmy zadowoleni z wyniku jaki osiągnęła sieć. Zmiany w zarządzie na koniec 2012 roku oraz wymiana handlowców na początku tego roku zaowocowała poprawą wyniku w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego - podsumowuje zarząd firmy.

Ponadto, sieć zawarła dwie nowe umowy handlowe: z firmą PANDA-HURT i Delitissue. Pierwsza z nich jest dystrybutorem mięsa, wędlin oraz artykułów przetworzonych. Obszar działania tej spółki pokrywa się w 100% z terenem występowania sklepów Eden. Natomiast Delitissue to firma działające w branży higienicznej.

Sieć Handlowa Eden powstała w marcu 2002 r z inicjatywy kupców województwa siedleckiego. Zrzesza palcówki handlowe na zasadzie franczyzy.

Obecnie pod marką Eden zrzeszonych jest blisko 1000 placówek handlowych na terenie województwa mazowieckiego, podlaskiego oraz mazursko-warmińskiego. Sklepy podzielone są na trzy kategorie: Eden Premium (twarda franczyza) - 178 sklepów, Eden Market (miękka franczyza) - 144 sklepy oraz Eden (miękka franczyza) - 529 sklepów.

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,25

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane