PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eurocash Alkohole z nową strategią wspierania sklepów detalicznych i HoReCa

Autor: dlahandlu.pl 17 października 2016 12:03

Eurocash Alkohole z nową strategią wspierania sklepów detalicznych i HoReCa Fot. Eurocash

„Na lidera możesz liczyć” – to hasło, pod którym hurtownia Eurocash Alkohole (ECA) startuje z nową strategią wspierania niezależnych przedsiębiorców w Polsce. Spółka przygotowała dla swoich klientów – właścicieli sklepów detalicznych i przedstawicieli HoReCa – pakiet narzędzi, które mają pomóc im zwiększyć sprzedaż alkoholi w swoich placówkach.

– Pomagamy naszym klientom wygrywać na rynku doradzając w wyborze asortymentu alkoholi, oferując jego szeroki wachlarz przy bardzo konkurencyjnych cenach, ale także zapewniając niezawodny serwis i innowacyjne narzędzia odsprzedażowe. Dzięki temu klienci mogą umacniać pozycję rynkową wobec dyskontów oraz zwiększać dochodowość biznesu – tłumaczy Piotr Jura, Dyrektor Generalny Eurocash Alkohole. 

ECA zamierza pomóc klientom w działaniach marketingowych. W najbliższym czasie udostępni specjalną aplikację, która w prosty i intuicyjny sposób pozwoli tworzyć im własny, atrakcyjny graficznie plakat informujący o promocjach na produkty z asortymentu ECA. Do dyspozycji handlowców będą także ulotki informujące o alkoholowych promocjach.

Spółka uruchamia również program Whisky on the rocks. W założeniu ma on odbudować handel dobrymi gatunkowo whisky w małych, lokalnych sklepach. – Dziś tylko co szósty Polak kupuje whisky w lokalnym sklepie. Ten program ma na celu zmienić tą niekorzystną dla małych przedsiębiorców sytuację, a przede wszystkim zapewnić u producentów cenę pozwalającą niezależnym sklepom na konkurowanie z sieciami dyskontów – tłumaczy Piotr Jura.

ECA kieruje swoją ofertę przede wszystkim do niezależnych przedsiębiorców prowadzących zarówno lokalne sklepy, jak i wielogwiazdkowe hotele i najmodniejsze kluby w Polsce. Już dziś dostawy do nich obejmują ponad 3000 produktów i realizowane są one w ciągu zaledwie 24 godzin od momentu złożenia zamówienia.

Eurocash Alkohole (ECA) to lider hurtowej dystrybucji alkoholi, którego celem jest wspieranie niezależnych przedsiębiorców w Polsce, w konkurencji z wielkimi sieciami dyskontów i hipermarketów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,99

  • Śr

    2,45

  • Min

    1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane