PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Eurocash: Megaloteria to kolejny dowód na to, że jesteśmy po stronie małych sklepów

Autor: www.dlahandlu.pl 20 listopada 2013 10:20

Eurocash: Megaloteria to kolejny dowód na to, że jesteśmy po stronie małych sklepów

- Loterię już możemy nazywać sukcesem. Pierwsze 20 samochodów właśnie wylosowano, a w promocji bierze udział niemal 10.000 sklepów. Poprzez reklamę w ogólnopolskiej telewizji dotarliśmy do tej pory do ponad 26 milionów Polaków. Nie ma wątpliwości, że podnosimy świadomość marek franczyzowych Grupy Eurocash wśród konsumentów - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Pedro Martinho, członek zarządu Grupy Eurocash.

- Dla franczyzobiorców sieci jest to wyjątkowa korzyść w porównaniu do sklepów niezrzeszonych lub zrzeszonych w innych sieci franczyzowych. Wzrosty, jakie odnotowujemy w sprzedaży reklamowanych produktów są znaczące, więc akcja jest efektywna dla producentów, którzy brali w niej udział. Megaloteria Grupy Eurocash to tylko jedno z narzędzi dających wsparcie sklepom franczyzowym w tym trudnym roku dla handlu i kolejny dowód na to, że Eurocash jest po stronie małych i średnich sklepów. Mimo wyzywającego otoczenia biznesowego, mając wpływ na nasz wynik, dalej inwestujemy w przyszłość i krok po kroku budujemy ją razem z naszymi franczyzobiorcami. Nikt inny tego nie robi na rynku - dodaje Pedro Martinho.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • RZ_F 2013-11-20 11:28:44

  Jak naprawdę skuteczna jest ta promocja i jakie wymierne przynosi ona korzyści, najbardziej zainteresowanym czyli franczyzobiorcom m.in DC możecie Państwo przeczytać w komentarzach do artykułu "Franczyzobiorca Delikatesów Centrum: Dzięki kompleksowemu serwisowi mogę skutecznie konkurować na lokalnym rynku", który znajduje się także na tym portalu. Zapraszam do lektury i przypominam jeżeli franczyza to tylko w formule miękkiej, z której można zrezygnować w każdym momencie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  3,99

 • Śr

  2,55

 • Min

  1,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane