PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eurocash: Megaturniej wspiera niezależne sklepy spożywcze

Autor: dlahandlu.pl/pr 1 czerwca 2015 12:03

6 czerwca nastąpi premiera pierwszego odcinka programu telewizyjnego „Mistrz Zakupów”. Teleturniej, prowadzony przez Piotra Gąsowskiego na antenie TV Polsat, jest częścią MEGATURNIEJU – prowadzonej przez Grupę Eurocash ogólnopolskiej akcji promocyjnej, wspierającej handel tradycyjny.

- Organizujemy MEGATURNIEJ, aby wspierać niezależne sklepy spożywcze. Zależy nam, aby ich klienci nie tylko mieli możliwość wygrania różnych atrakcyjnych nagród, ale abyśmy również mogli ich pozytywnie zaskoczyć, zaangażować do wspólnej zabawy. Kulminacją konkursu jest startujący właśnie teleturniej. Naszej akcji promocyjnej towarzyszy bardzo duże zainteresowanie, zarówno ze strony sklepów, jak i ich klientów – od początku akcji otrzymaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zgłoszeń do telewizyjnego konkursu – mówi Łukasz Chady, menadżer ds. programów marketingowych Grupy Eurocash.

Zasada uczestnictwa w MEGATURNIEJU jest prosta – wystarczy zrobić zakupy za 10 zł, w tym kupić przynajmniej jeden produkt objęty promocją. Klienci mają szansę na zdobycie licznych nagród pieniężnych w loterii w ramach 6. losowań, a także na występ w telewizyjnym „Mistrzu Zakupów” – teleturnieju, w którym uczestnicy będą walczyć o nagrodę główną – 250 000 zł.

Teleturniej emitowany będzie co tydzień od najbliższej soboty, do końca sierpnia, tuż przed wydaniem głównym programu informacyjnego kanału Polsat. Podczas 12 odcinków uczestnicy realizować będą ciekawe zadania „zakupowe”. Spośród tysięcy osób zgłaszających się do konkursu Megaturniej, do każdego odcinka wybierane są 3 osoby, które stają przed kamerami, aby zdobyć tytuł Mistrza Zakupów i znaleźć się w wielkim finale, konkurując o nagrodę główną.

MEGATURNIEJ jest największą w Polsce akcją konsumencką wspierającą handel tradycyjny. Obejmuje niemal 10 000 sklepów zrzeszonych w sieciach abc, Delikatesy Centrum, Eurosklep, Gama, Groszek i Lewiatan.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,85

  • Min

    2,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane