Eurocash oferuje właścicielom sklepów aplikację mobilną PingWin

Autor: dlahandlu.pl 15 września 2017 14:31

Eurocash zaoferował swoim franczyzobiorcom aplikację mobilną PingWin, która edukuje na temat sprzedawanego asortymentu.

Z przeprowadzonego dla grupy Eurocash badania wśród jej klientów (wrzesień 2016) wynika, że aż 29 proc. ankietowanych chciałaby poszerzyć swoją wiedzę na temat asortymentu, który sprzedaje. Jednocześnie 7 proc. z nich wskazywała, że jedną z głównych barier w prowadzeniu biznesu są trudności w znalezieniu rzetelnych i kompetentnych pracowników.

Niemal taki sam odsetek respondentów - 7,3 proc. - sugerował, że bieżące informacje o nowościach i produktach są dla nich najbardziej atrakcyjną formą wsparcia sprzedaży. Niewiele mniej bo 6,5 proc. klientów Eurocash chętnie zamawiałoby informacje dotyczące produktowych i konsumpcyjnych trendów z Polski i zagranicy, zaś 5 proc. chciałoby od swojego dostawcy alkoholi regularnych szkoleń na temat produktów oraz technik sprzedaży.

Przeczytaj także:

Odpowiedzią na te potrzeby jest aplikacja mobilna PingWin. - Zależało nam na tym, by stworzyć narzędzie, które odpowie na potrzeby naszych klientów związane z podnoszeniem kwalifikacji personelu. Tak powstał PingWin - mobilna aplikacja, która w prosty i przyjemny sposób edukuje na temat sprzedawanego asortymentu - mówi Maciej Hojszyk, dyrektor marketingu i rozwoju sprzedaży Eurocash Alkohole.

PingWin jest jednym z trzech innowacyjnych narzędzi, które jako P@kę Lidera, Eurocash promuje wśród sklepów detalicznych. W jej skład wchodzą także aplikacja mobilna Drinco pozwalająca detalistom udostępniać kupony rabatowe, które konsument może zrealizować w lokalnych sklepach oraz Kreator Gazetek, w którym można szybko i prosto stworzyć gazetki i plakaty reklamowe. Aplikacje Drinco i PingWin są dostępne do pobrania w Google Play i App Store.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,36

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane