Eurocash poszukuje managera, który wypromuje sieć Big Ben

Autor: www.dlahandlu.pl 10 lutego 2017 10:00

Grupa Eurocash poszukuje marketing managera, który będzie odpowiadać za tworzenie i realizację strategii marketingowej i wizerunkowej sieci Duży Ben. Pracownik będzie decydować o tym gdzie, kiedy i w jakich kanałach komunikacji pojawi się wizerunek Dużego Bena, kreować i organizować udział Dużego Bena w wydarzeniach branżowych oraz tworzyć i prowadzić kampanie marketingowe o zasięgu zarówno ogólnopolskim jak i lokalnym.

- Duży Ben to pierwsza w Poznaniu i unikalna na skalę krajową nowoczesna sieć sklepów z alkoholem i asortymentem powiązanym. W Dużym Benie kupisz nie tylko alkohole z różnych części świata, ale także dobierzesz przekąski, napoje oraz akcesoria i zestawy prezentowe. U nas znajdziesz fachową obsługę, przepisy na drinki i porady miksologiczne. Oferujemy też nowości takie jak świeże piwo z nalewaka czy automat do próbowania wina, a także własne koktajle zrobione w sklepie - a to dopiero początek rewolucji! Aktualnie poszukujemy doświadczonej osoby, która poprowadzi całość działań wizerunkowych sieci Duży Ben. Chcemy nawiązać współpracę z kimś, kto będzie motorem i inicjatorem działań marketingowych, więc jeżeli lubisz budować rzeczy wykraczające poza schemat prześlij do nas swoje zgłoszenie - niekoniecznie w formie standardowego cv - zaskocz nas! - zachęca sieć w ogłoszeniu o pracę.

Pierwsza placówka pod tym szyldem ruszyła przy ul. Hetmańskiej 55 w Poznaniu w ubiegłym roku.

- Big Ben to miejsce, gdzie klienci mają szanse na kupno alkoholi w zupełnie innych warunkach, niż u konkurencji. Brand jest również szansą dla franczyzobiorców na wygranie asortymentem, który jest całkowicie konkurencyjny wobec dyskontów - mówił we wrześniu Luis Amaral. prezes Grupy Eurocash.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane