PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eurocash przyspiesza projekt ABC na kołach

Autor: www.dlahandlu.pl 10 maja 2017 09:15

Ruszyła strona internetowa projektu "ABC na kołach". Firma wyznaczyła osoby do kontaktów z partnerami, którzy są zainteresowani otwarciem mobilnego sklepu oraz wprowadzeniem produktów do sprzedaży.

W ofercie sklepów znajdują się: pieczywo i ciasta z lokalnych piekarni, wędliny z okolicznych masarni, podstawowo artykuły spożywcze, warzywa i owoce, nabiał, słodycze i inne.

ABC na kołach jest siecią mobilnych sklepów spożywczych, docierających do najmniejszych miejscowości, często pozbawionych sklepów spożywczych.

Pod koniec 2016 r. Luis Amaral (prezes Grupy Eurocash, do której należy koncept) wskazywał, że z wyliczeń managera projektu wynika, że 4 mln osób w Polsce nie jest w stanie zrobić codziennych zakupów, gdyż w najbliższym otoczeniu nie mają placówki handlowej. Taka sytuacja ma miejsce zwłaszcza na polskich wsiach. To właśnie do nich ma być skierowana oferta placówek moblinych ABC na kołach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Metal 2017-07-05 18:55:05

    Świetna sprawa, naprawdę. Po wsi moich dziadków, jeździ właśnie sklep z tej firmy. Towar mają bardzo dobrej jakości, i ceny są bardzo fajne. A sprzedawca bardzo miły. Polecam

  • marik... 2017-05-10 14:39:48

    Takich sklepów jest już dużo.......nie wiem czy to wypali?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane