Eurocash wchodzi w sprzedaż kart do płatności w internecie

Autor: dlahandlu.pl 8 kwietnia 2015 13:42

PayUp, spółka z Grupuy Eurocash, rozszerza wachlarz swoich usług i wprowadza na rynek nowe rozwiązanie, dzięki któremu w sklepie detalicznym konsument może kupić kartę do płatności w internecie. Nowa usługa – PayUp Internet Visa – dostępna jest poprzez ponad 5400 terminali w sklepach na terenie całego kraju.

Nowa karta ma formę wydruku z terminala POS. Jest to karta przedpłacona, dostępna w trzech nominałach: 30 zł, 100 zł i 300 zł. Koszt zakupu karty wynosi tylko 3 zł.

Kupujący otrzymuje wydruk, na którym widoczny jest numer karty, data ważności oraz numer rachunku karty. Kod CVV niezbędny do dokonania płatności w Internecie, w ramach bezpieczeństwa, konsument otrzyma na stronie www.payup.pl.

Przeczytaj także:

 – To rozwiązanie, które pozwala na zakupy w internecie wszędzie tam, gdzie akceptowana jest płatność kartą Visa, a jednocześnie zapewnia pełne bezpieczeństwo płatności, gdyż  eliminuje ryzyko utraty danych podpiętych pod rachunek tradycyjnej karty płatniczej. Klient nie musi się również martwić o opłaty bankowe za posiadanie karty płatniczej, czy prowadzenie konta – mówi Zbigniew Furmańczak, dyrektor generalny PayUp. – Naszą nową kartę konsument może kupić w sklepie spożywczym, w którym obecny jest terminal PayUp – dodaje.

 PayUp Internet Visa powstała przy współpracy z Visa oraz Bankiem BZ WBK.

 – Zgodnie ze strategią PayUp, sukcesywnie rozbudowujemy wachlarz usług finansowych, realizowanych przez sieć terminali POS, instalowanych w sklepach detalicznych na obszarze całego kraju. O ile 7 lat temu wystartowaliśmy z ok. 2000 terminali, skupiając się przede wszystkim na możliwości płatności kartą za zakupy w sklepie, dziś mamy już ponad 5400 terminali, za pośrednictwem których można m.in. doładować telefon, kupić ubezpieczenie, czy zapłacić za prąd. Kolejną rozwijaną przez nas nowością jest również sprzedaż e-booków, gier sieciowych oraz doładowań kont do konsoli – podsumowuje Zbigniew Furmańczak.

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,71

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane