Eurocash wyłącznym dystrybutorem win Sophia. Trunek nie trafi do dyskontów

Autor: www.dlahandlu.pl 30 listopada 2016 09:13

Sieć Eurocash S.A. została jedynym w Polsce legalnym dystrybutorem marki Sophia. Nowa Sophia będzie dystrybuowana wyłącznie do małych i średnich sklepów, w których powalczy o odzyskanie swojej dawnej pozycji. Sophii nie będzie można znaleźć w dyskontach.

Sophia ma stanowić silną pozycję w segmencie win do 10 złotych. Nowa linia sześciu win marki trafiła już na sklepowe półki.

- Prace nad nową odsłoną win Sophia trwały ponad rok. W tym czasie wspólnie z właścicielem marki – firmą Scorpios – przeprowadziliśmy szereg badań konsumenckich, wybraliśmy najlepsze dostępne w tym przedziale cenowym bułgarskie wino i wypracowaliśmy identyfikację wizualną marki. Na mocy porozumienia Eurocash SA stał się wyłącznym dystrybutorem marki w Polsce. Chcemy odbudować pozycję win Sophia – mówi Konrad Korzeniewski, kierownik zarządzania kategorią Wina w Faktorii Win.

Nowa linia win Sophia składa się z 6 pozycji: białego słodkiego, białego półwytrawnego, różowego półsłodkiego, czerwonego słodkiego, czerwonego półwytrawnego i musującego, które po raz pierwszy pojawi się na polskim rynku.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Jaro 2016-11-30 13:21:36

  I bardzo dobrze bo teraz moda na powrót kultowych marek.

  A wino Sophia to była dla nas marka kultowa jak mało która !

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,89

 • Śr

  3,37

 • Min

  1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane