Eurocash z nową siecią sklepów monopolowych

Autor: www.dlahandlu.pl 25 maja 2016 14:27

Eurocash z nową siecią sklepów monopolowych fot. Eurocash

Grupa Eurocash inwestuje w nową sieć sklepów monopolowych. - Duży Ben to pierwsza w Poznaniu i unikalna na skalę krajową nowoczesna sieć sklepów z alkoholem i asortymentem powiązanym - informuje firma. Pierwsza placówka pod tym szyldem ruszyła przy ul. Hetmańskiej 55 w Poznaniu.

W związku z intensywnym rozwojem i rozbudową sieci Eurocash poszukuje osób, które razem z Grupą chcą tworzyć sieć sklepów na terenie całego kraju. Kluczowe zadania nowych pracowników to: poszukiwanie i pozyskiwanie lokali pod sklepy firmowe sieci Duży Ben.

Przypomnijmy, 22 grudnia 2015 r. Grupa Eurocash zawarła przedwstępną umowę nabycia 100% udziałów w spółce Polska Dystrybucja Alkoholi (dawniej Jantoń Dystrybucja). Przejęcie podmiotu, którego obroty w 2014 r. wyniosły około 268 mln zł, wzmocniło pozycję Grupy w segmencie hurtowej dystrybucji alkoholu. W ramach Grupy działa również spółka Eurocash Alkohole, specjalizująca się w dystrybucji alkoholi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • subjekt 2016-05-28 02:27:10

    Szukają frajerów jak do Żabek !!!

    Sklep z alkoholem jest opłacalny tylko jako nocny ze sporym wyborem taniego alkoholu !!!

    Najlepsza przebitka jest na jabolach-sprawdzone !!!

  • max 2016-05-25 15:38:44

    Panowie lubie dobry alkohol z wyższej półki ale nie jeżdze tramwajem. Proszę dajcie znać gdzie mogę zaparkować swojego mercedesa bo parkingu przed lokalem nie widać

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane