PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Eurokiosk na starcie obniża koszty franczyzy

www.franczyzawpolsce.pl 22 lipca 2010 19:24

Sieć Eurokiosk zachęca franczyzobiorców do współpracy promocją pozwalającą obniżyć koszty na początku działalności. Każdy, kto do końca wakacji zdecyduje się na prowadzenie kiosku lub salonu prasowego, będzie mógł liczyć na specjalną stawkę czynszu przez dwa pierwsze miesiące działalności. Wyniesie on 1 zł +VAT, co według deklaracji spółki, wygeneruje oszczędności rzędu kilku tysięcy złotych - podaje serwis franczyzawpolsce.pl.

Eurokiosk nie wymaga od franczyzobiorcy znalezienia lokalu, to firma dysponuje placówkami, które chce oddać we franczyzę. I tak obecnie do objęcia są lokale głównie w zachodniej części kraju, m.in. w Poznaniu, Zielonej Górze, Wrocławiu, Gorzowie, a także w województwie śląskim (Bielsko-Biała, Chorzów, Sosnowiec).

Wartość inwestycji w salon prasowy kształtuje się między 30 a 50 tysięcy złotych, ewentualny remont nie powinien pochłonąć więcej niż 5 tys. zł. Opłata wstępna zaczyna się od 2 tys. zł, a bieżąca miesięczna od 300 zł. Dochody franczyzobiorcy będą oczywiście uzależnione od sprzedaży, jaką generuje placówka. Średnia marża, na jaką może on liczyć, to ok. 15 proc.

Obecnie w sieci Eurokiosk funkcjonuje ponad 100 kiosków i salonów prasowych, w tym ok. 20 klasy premium. W tym roku ma powstać kilkadziesiąt kolejnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,50

  • Śr

    7,74

  • Min

    5,91

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane