PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Extra Sklepy: Zamiast stowarzyszenia spółka i sieć franczyzowa

Autor: dlahandlu.pl 13 kwietnia 2011 07:50

Extra Sklepy: Zamiast stowarzyszenia spółka i sieć franczyzowa

Kilkakrotnie informowaliśmy o tym, że kartuskie Extra Sklepy mogą być włączone w struktury większej sieci franczyzowej. - Prowadziliśmy takie rozmowy, jednak warunki zaproponowane przez konkurencję nie były korzystne. Zdecydowaliśmy się więc na powołanie spółki Extra Sieć z.o.o. i utworzenie sieci franczyzowej - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.pl Ludwik Dawidowski, odpowiedzialny za rozwój sieci.

- Stowrzyszenie "Extra" Sieć Handlowa formalnie nadal istnieje, ale do końca roku chcemy wygasić jego działalność. Już jako spółka z .o. o. zawieramy nowe umowy z producentami i dostawcami. Stowarzyszenie zrzeszało około 68 punktów handlowych, ile dołączy do sieci franczyzowej Extra Sklepy - tego jeszcze nie wiemy. Liczymy się z tym, że nie wszystkie placówki sprostają nowym wymaganiom. Z drugiej strony zależy nam na dobrych lokalizacjach, więc liczba placówek nie jest sprawą kluczową - dodaje nasz rozmówca.

Ludwik Dawidowski nie nie chce mówić o szczegółach przedsięwzięcia. - Na pewno naszym nadrzędnym celem będzie poprawa warunków naszych placówek handlowych - podsumowuje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane