Fabryka Czekolady „Bałtyk” otworzyła sklep firmowy w Gdyni

Autor: dlahandlu.pl 1 grudnia 2017 15:28

Fabryka Czekolady „Bałtyk” otworzyła sklep firmowy w Gdyni fot. materiały prasowe

Fabryka Czekolady „Bałtyk” 1 grudnia otworzyła swój pierwszy sklep firmowy w Gdyni w CH Batory.

Sklep w „Batorym” to pierwsze takie miejsce w Gdyni, w którym można kupić słodycze dostarczone bezpośrednio z Fabryki Czekolady „Bałtyk”. W ofercie są czekolady, likworki, pralinki, galaretki, cukierki, karmelki, orzeszki w czekoladzie oraz batony. Flagową atrakcją sklepu są likworki oraz duże, 150-gramowe czekolady nadziewane, z których słynie „Bałtyk”.

– Konsekwentnie, w oparciu o nasz własny, polski kapitał odbudowujemy markę „Bałtyk” – mówi Konrad Mickiewicz, prezes „Bałtyku”. – Ponad 10 lat temu, gdy odkupiliśmy firmę od zagranicznego inwestora, mieliśmy tylko sklep w Gdańsku. Dzisiaj mamy już swoje placówki także w Gdyni i we Włocławku. Otwarcie nowego sklepu firmowego to kolejny krok, aby nasze słodycze były bardziej dostępne i sprawiały radość wielu smakoszom – podkreśla Konrad Mickiewicz.

„BAŁTYK” – fabryka czekolady, której historia sięga 1923 roku i nierozerwalnie wiąże się z Pomorzem. Czekolady, cukierki, pralinki, lizaki, bombonierki, drażetki czy orzeszki – to wszystko powstaje w rodzimych zakładach „Bałtyku” w Gdańsku i we Włocławku. „Bałtyk” jest całkowicie polską firmą opartą o własny kapitał.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,99

  • Śr

    1,56

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8745

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 697371

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane