Faktoria Win stawia na letnie bary nad Odrą, Wisłą i Wartą

Autor: www.dlahandlu.pl 12 lipca 2016 11:50

Faktoria Win stawia na letnie bary nad Odrą, Wisłą i Wartą fot. materiały prasowe Faktoria Win

W porozumieniu z popularnymi sezonowymi lokalami Faktoria Win uruchomiła 5 winnych barów w 3 miastach: Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu. Menu każdego baru to wybór 10 win z kolekcji Faktorii.

- W zamyśle projekt ma być naturalną kontynuacją głównej idei Faktorii Win, która od kilku lat skutecznie pomaga Polakom w wyborze i zakupie dobrych win na każdą okazję. Stąd też dedykowana obsługa każdego wine baru oraz prosta i czytelna ekspozycja dostępnych win. Faktoria zadbała również o przejrzyste menu dopasowane do danego miejsca oraz o pełne wyposażenie barów. W każdym znajdują się min. lodówki do chłodzenia win oraz coolery do ich serwowania. Do dyspozycji klientów są również leżaki oraz pufy marki. Inauguracja projektu odbyła się 21 maja w stołecznym Placu Zabaw. Otwarcie pierwszego wine baru nad brzegiem Wisły uświetnił koncert zespołu Rebeka. Przy elektronicznych dźwiękach z lampką Prosecco Amanti w ręku bawiło się ponad 1000 osób. Dwa kolejne warszawskie bary uruchomione zostały w Plażowej oraz w klubie Iskra na Polu Mokotowskim. W każdym z miejsc odbywają się dedykowane wydarzenia muzyczne, których partnerem jest Faktoria Win - opisuje Eurocash.

W Warszawie bary działają w następujących lokalizacjach: Plac Zabaw, bulwar B. Grzymały Siedleckiego, Plażowa, Wybrzeże Szczecińskie 1, Iskra, Wawelska 5. W Poznaniu w KontenerArt przy ul. Ewangelickiej a we Wrocławiu w Zazoo Beach Bar, Dąbie.

Przeczytaj także:

Faktoria Win to koncept Eurocashu rozwijany od 2014 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane