PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

First Data Polska wprowadza usługę płatności online - Payeezy

Autor: www.dlahandlu.pl 19 lutego 2015 10:34

First Data Corporation, właściciel marki Polcard, rozszerza ofertę produktową o Payeezy - usługę kompleksowej obsługi płatności w internecie, która umożliwi wszystkim sprzedawcom łatwą akceptację płatności online.

-  Payeezy rośnie wraz ze wzrostem działalności przedsiębiorców, dzięki czemu właściciele sklepów są w stanie dotrzymać kroku ewoluującemu rynkowi i technologiom eCommerce - mówi Damian Zapłata, prezes zarządu First Data Polska

- Payeezy zapewnia liczne usługi dodane pozwalające przedsiębiorcom na obniżenie kosztów transakcji i wzrost atrakcyjności płatności dla klienta. Przykładem jest usługa eDCC, udostępniająca posiadaczom kart zagranicznych opcję płatności w 29 najpopularniejszych walutach oraz portfele cyfrowe MasterPass i V.me by VISA. Ponadto platforma Payeezy umożliwia przyjmowanie płatności z wykorzystaniem szybkich e-przelewów za pośrednictwem 20 polskich banków, a także akceptację najpopularniejszych kart płatniczych, w tym American Express - wyjaśnia spółka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Quick 2015-10-13 18:07:14

  Słaby system płatności, wysokie stawki na przelewy, słaby panel adm, kumpel chciał się zintegrować...trwało to....tak długo..., że zdążył przetestować dwa inne systemy.  wniosek: jak znacie się na terminalach to obsługujcie terminale! A internety zostawcie branży internetowej!

 • Mariusz 2015-02-20 09:11:25

  Polcard stracił Orlen na rzecz eService w 2013 roku. Nie zapowiada się aby go odzyskali. Nie przeszkadza im to jednak w reklamowaniu się choćby na ich stronie www, że są liderem rynku.

 • MS. 2015-02-20 08:43:17

  PolCard skończył się w dniu, w którym został kupiony przez First Data. Przez te kilka lat sukcesywnie tracił pozycję lidera głównie na rzecz eService. Z dużych kontrahentów został im chyba jedynie Orlen.

  Niestety tak już jest, że co Amerykanie kupią, to prędzej czy później spieprzą. Citi - Bank Handlowy wraz z jego rewelacyjnym Handlobankiem, GE - BPH, a First Data - Polcard.

ZOBACZ WSZYSTKIE (4)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,99

 • Śr

  6,14

 • Min

  4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane